Jeugd Gym. vanaf Groep 5

Iedere vrijdagmiddag om 15:30 uur is het tijd voor de gym. De opbouw van de les is wekelijks wel hetzelfde. Zo starten we met een warming-up waarbij we altijd aandacht hebben voor het losmaken van de spieren, soms bedenken de kinderen ook zelf oefeningen om te doen. Na een warming-up is het tijd voor de toestellen. Zoals balk, mat, tumblingbaan, ringen, grote trampoline en mini-trampoline. Iedere week staat er wel weer iets anders klaar. Eén onderdeel staat centraal en daar krijgen de kinderen dan een oefening of instructie op, de andere toestellen doen ze zelfstandig of met hulp van elkaar. Tien minuten voordat het tijd is gaan we samen alles opruimen. Meestal gaat dat snel genoeg zodat we nog tijd hebben voor een spelletje. Samen kiezen we wat gaan doen, zo is nu verstoppertje-in-het-donker één van de favoriete afsluiters. Het is leuk om de kinderen bezig te zien met bewegen. Niets moet, maar natuurlijk is het wel leuk als ze iets leren of beter worden in wat ze al kunnen. Interesse om een keer mee te doen of om een keer te komen kijken? Stuur even een berichtje en dan spreken we wat af.